SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Nový Windows 10 Mobile Build pre mobilné telefóny je dostupny k stiahnutiu

Microsoft v priebehu včerajšieho dňa vypustil Windows 10 build pod kódovým označením 14393.67 (KB3176931) ako pre PC tak aj pre mobilnú verziu OS.

Aktualizácia je dostupná pre používateľom programu Windows Insider – Fast Ring, Slow Ring a Preview Ring. Mimochodom jedná sa už o druhú aktualizáciu, ktorá bola vypustená v rámci toho istého dňa (14393.51 – aktualizácia, ktorá bola vypustená v skorých ranných hodinách nášho času).

Ak ste si váš mobil aktualizovali v neskorších hodinách, tak aktuálna verzia buildu 14393.67 (spolu aj s 14393.51) prináša niekoľko drobných vylepšení, ich zoznam si môžete pozrieť nižšie.

Čo bolo opravené v Builde 14393.51

  • Vyriešený bol problém, ktorý spôsoboval redukciu životnosť batérie na Windows Phone zariadeniach pokiaľ ste používali Bluetooth spolu so zapnutou funkcionalitou „Hey Cortana“.
  • Opravený problém, ktorý bránil používateľom dokončenie OOBE s lokálnym účtom používajúcim kórejský jazyk.
  • Opravený bol problém, ktorý spôsoboval zavesenie po rýchlom zapnutí a vypnutí Bluetooth.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close