SpravodajstvoWindows

Microsoft vypustil nový Build 14942 pre Windows 10. Tu je zoznam nových funkcií

Microsoft na prelome včerajška a dnešného rána vypusti aktualizáciu v podobe nového Buildu 14942 pre používateľov Windows 10 zariadení, ktorí sú členmi programu Windows Inisder – Fast Ring. Poďme si teraz spolu pozrieť tie najzásadnejšie novinky, ktoré tento update prináša.

Zoznam noviniek vo Windows 10 Build 14942

  • Microsoft aktualizoval Windows Update aplikáciu, ktorá po novom umožňuje nastavenie notifikácií oznamujúcich dostupnosť nového updatu.
  • Druhou významnou a hlavne dlho požadovanou novinkou od používateľov je možnosť schovania aplikácií v ponuke Štart Menu.

schovanie-aplikacii-v-ponuke-start-windows-10

  • Veľkej aktualizácie sa dočkala aj aplikácia Fotografie, ktorá prešla výrazným redizajnom. Ako vyzerá si môžete pozrieť nižšie na obrázku.aplikacia-fotografie-pre-windows-10
  • Mimochodom, aplikácia Fotografie je dostupná aj pre Xbox One.
  • Počnúc týmto Buildom Microsoft pridal ďalšiu funkciu požadovanú používateľmi a tou je možnosť odstránenia predinštalovaných aplikácií.
  • Microsoft ďalej  vymenil starú ikonku Windows Update za novú, viď obrázok nižšie.new_windowsupdate_icon_black

Zoznam opráv a chýb vám prinesieme už čoskoro.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close