SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Microsoft vypustil nový Build (14393.586) pre smartfóny ako aj pre PC zariadenia (14393.479)

Je tu druhý štvrtok v mesiaci a s ním prichádza aj pravidelná aktualizácia nie len pre PC zariadenia – Build 14393.479, ale aj pre smartfóny, ktorý nesie kódové označenie 14393.576. Update je dostupný pre všetkých, ktorí majú na svojich zariadeniach  Výročnú aktualizáciu alebo aktuálnejšiu verziu systému. Poďme sa teraz spoločne pozrieť na zmeny, ktoré prináša.

Novinky v Windows 10 Builde 14393.479 a Windows Mobile Builde 143.586

  • Vylepšená spoľahlivosť Security Support Provider Rozhranie.
  • Odstránený problém, ktorý v niektorých prípadoch mohol viesť k pádom služby CDPSVC keď zariadenie nebolo schopné získať IP adresu.
  • Vyriešený problém kedy zariadenie po zapnutí funkcionality Hello neprešlo do úsporného režimu.
  • Vyriešený bol problém s gl_pointSize, ktorý nepracoval korektne s metódou drawElements v programe Internet Explorer 11.
  • Vyriešený bol problém kedy nefungovala korektne synchronizácia na verzii Windowsu 1607 s programom Microsoft Office Exchange.
  • Boli vyriešené problémy s kompatibilitou vybraných aplikácií, ďalej boli aktualizované informácie o časových zónach a update sa dočkal aj Internet Explorer.
  • Bezpečnostných aktualizácii sa dočkali Microsoft Edge, Internet Explorer, Microsoft Uniscribe, a ovládače Common Log File System.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close