Pracovné ponuky
SpravodajstvoWindows

Microsoft vypustil ďalšiu kumulatívnu aktualizáciu pre Windows 10 (Slow Ring)

Microsoft si pre Insider používateľov Windows 10 (Slow Ring), pripravil ďalšiu neočakávanú kumulatívnu aktualizáciu s označením KB4034450. Táto aktualizácia prináša iba drobné vyriešenie problémov, ktoré sa vyskytli po minulej aktualizácií KB4022716. Výsledkom týchto chýb bolo bootovanie niektorých laptopov do blackscreenu.

Slow Ring už dlhšiu dobu nedostal nový build, najmä preto sa Microsoft snaží opravovať chyby a pridávať nové funkcie cez nečakané kumulatívne aktualizácie. Nový build by mal pre Insiderov v Slow Ringu prísť v blízkej dobe spolu s očakávanou Windows 10 Fall Creators Update aktualizáciou.

Microsoft ešte stále testuje nový spôsob vypúšťania aktualizácií pre Insiderov v Slow Ringu. Tento vylepšený systém, ktorý poznáme z klasických Windows aktualizácií, má prinášať nové buildy vo viacerých rozdielnych fázach.

Insideri zahrnutí v Slow Ringu môžu počkať, kým si počítač sám aktualizáciu vyhľadá a stiahne, alebo môžu klasicky manuálne tieto aktualizácie vyhľadať.

Zdroj: blog.windows.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close