SpravodajstvoWindows

Microsoft vypustil aktualizáciu pre Groove Music, kde nájdeme prvé náznaky projektu NEON

Spomínate si ešte na projekt NEON? Jedná sa o nové rozhranie nie len aplikácií, ale aj samotného systému, ktoré by mali zavítať v budúcnosti do Windowsu 10. Ak by ste si potrebovali osviežiť pamäť ohľadne tohto projektu, tak celú tému sme zachytili tu.

Vráťme sa však teraz k téme, Microsoft v týchto dňoch vypustil aktualizáciu pre aplikáciu Groove Music (Windows 10), s viacerými zmenami, ktoré sa nesú v duchu spomínaného projektu.

Update totiž prináša rozostrenie bočného panelu v rozhraní aplikácie, tak isto pribudli aj prvky transparentnosti, vďaka čomu je možné vidieť obsah umiestnený za aplikáciou. Pribudli ďalej aj ďalšie efekty, ktoré sa však ťažko opisujú, preto si ich môžete pozrieť na videu nižšie.

Samozrejme, že sa nejedná ešte o plnú integráciu projektu NEON či už do systému, resp. aplikácie, stále sme ešte totiž niekoľko mesiacov pred jej oficiálnym vypustením. V tomto momente však môžeme vidieť aspoň prvé zmeny, na ktorých pracuje Microsoft. Dostupnosť projektu NEON sa odhaduje niekedy ešte pred vypustením 3. veľkej aktualizácie Redstone.

Groove Music
Groove Music
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close