SpravodajstvoWindows

Microsoft vypúšťa kumulatívnu aktualizáciu pre Windows 10, niekoľko dní pre Creators Update aktualizáciou

Menej než týždeň nás delí od Windows 10 Creators Update aktualizácie to však nebráni pracovať aj na iných aktualizáciách, svedčí o tom aj Build 15063.13 (KB4016261), ktorý je dostupný pre členov programu Windows Insider (Preview a Slow Ring).

Podľa oficiálneho logu spoločnosť opravila nasledovne problémy:

  • Opravený bol problém s pripojeným tlačiarní, ktoré bežali so staršími ovládačmi (V3-XPS-based-drivers) a pri pokuse o pripojenie sa k PC zlyhali.
  • Opravený bol problém s chybným grafom Windows Audio pri vybraných zariadeniach.

O aktualizáciu neboli ukrátení ani používatelia okruhu Fast Ring, ktorým na PC zavítal Build 15063.14 (KB4016252), ktorý priniesol opravu vybraných procesov, ktoré sa po prebudení zo spánku neobnovili.

Ak si prajete aktualizovať váš PC choďte do Settings -> Update & security -> Windows Update -> Check for updates (Nastavenia -> Aktualizácie a zabezpečenie -> Windows aktualizácie -> Skontrolovať dostupnosť aktualizácie )

Mimochodom, pre všetkých Windows 10 používateľov už o pár dní zavíta Windows 10 Creators Update, konkrétne 11. apríla.

Zdroj: ChangeWindows

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close