Spravodajstvo

Microsoft práve vypúšťa aktualizáciu pre telefóny rady Lumia 4xx a 5xx

Ste vlastníkom  Lumie z radu 4xx alebo 5xx? Microsoft práve pre spomínané zariadenia vypúšťa aktualizáciu pod označením 8.10.14234.375, ktorá síce neprináša nové funkcionality, ale drobné opravy a vylepšenia súčasných funkcií telefónu. Konkrétne sa jedná o vylepšenia Wi-Fi konektivity, podpory inštalácie aplikácií na pamäťové SD karty, expozície fotoaparátu a nastavenie vyváženia bielej clony, a vylepšenia stability zariadenia, mobilnej konektivity (2G /3G/4G) a medzinárodného roamingu.

Rada Lumií 4xx a 5xx
Rada Lumii 4xx a 5xx

V prípade ak vám telefón sám nevyhodil aktualizáciu automaticky, tak vám odporúčame telefón aktualizovať manuálne (Nastavenia > Aktualizácia softwaru). Ak ste si všimli aj iné zmeny, ktoré aktualizácia priniesla, dajte nám o nich vedieť.

Zdroj: Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close