SpravodajstvoTECHNOLÓGIEWindowsWindows 10 Mobile

Microsoft – Viber je dostupný aj pre Windows 10

Microsoft oznámil, že aplikácia Viber je od 25.7.2016 oficiálne dostupná aj pre Windows 10.

To ale neznamená, že je z iných systémov odstránený. Pre Windows Phone 7 a 8 je Viber aj naďalej stále aktuálny. Ale táto UWP aplikácia umožnuje na mobile používať asistenciu menom Cortana, aplikovať video hovory aj dostať čo najrýchlejšiu odpoveď.

Ako vyzerá  úplný zoznam funkcii?

  • Video hovory dostupné na mobile – Oznáme novinky s        výrazom. Zo svojho mobilu, prostredníctvom video hovoru.
  • Získajte rýchlu odpoveď –  Správa ktorú dostanete sa vám    zobrazí mimo aplikácie. Takže odpovedať môžete naozaj čo        najrýchlejšie a  bez nutnosti otvorenia aplikácie.
  • Podpora s názvom Cortana – V prípade nejasností                požiadajte o pomoc počas volania hlasového asistenta              ,,Cortana“.
  • Zdieľajte cez aplikáciu Viber- obrázky, texty, odkazy,          alebo aj polohu kde sa momentálne nachádzate.                       Prostredníctvom rôznych aplikácii Windowsu 10.
  • Rozhovory zo Štar menu- Nájdite si svoje predošlé správy   v posledných chatoch alebo začnite písať nové, priamo              z ponuky štart.
  • Organizácia nálepiek- Pomocou nastavení na ponuke            nálepiek si môžete zmeniť poradie alebo  ich úplne skryť.
  • Lokalizácia- Nová jazyková podpora v ruštine a                      portugalčine.
  • Live Tile- je pomocný nástroj, ktorý vám v systéme               Windows 10 zobrazí vaše nové správy.

Čím sa Viber odlišuje od iných aplikácii?

Jednou  z jeho z pútavých funkcií  je možnosť odstránenia správy aj po jej odoslaní. Ak svoju myšlienku napísanú v správe  chcete rýchlo zmeniť, Viber vám to umožní. Zbožňujete fakt že si veci môžete odkladať? Správy vo Viberi sa vám bez odstránenia môžu nahromadiť.  Kapacita  správ je až  okolo 200 osôb.

Chcete vedieť ešte viac? Prejdite na príspevok s názvom Viber Blog. Aplikácia je k dispozícii v systéme Windows 10, takže si ju môžete stiahnuť do počítača aj do mobilu. Ale ak ste už  naozaj nedočkavý, Viber nájdete vo Windows Store práve tu.

Zdroj: neowin.net

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close