SpravodajstvoWindows

Microsoft v týchto chvíľach sprístupnil oficiálne Windows 10 Creators Update

Konečne, Microsoft v týchto chvíľach oficiálne sprístupnil dlho očakávanú aktualizáciu Creators Update, ktorú je možné stiahnuť prostredníctvom Nastavení systému (Nastavenia PC > Aktualizácie a zabezpečenie > Windows aktualizácie).

Ak ste však ešte nezaregistrovali možnosť stiahnutia aktualizácie tak nemusíte hneď mať hlavu v smútku. Totiž Microsoft ju sprístupňuje vo viacerých fázach pre Windows používateľov. Na druhej strane, aktualizáciu je možné vyvolať aj manuálne prostredníctvom „Microsoft’s Update Assistant tool“. O tom, ako použiť spomínaný nástroj sme vám priniesli článok niekoľko dní dozadu, ktorý nájdete na tomto odkaze.

Aktualizácia zároveň priniesla viacero noviniek, ktoré sa vám snažíme už niekoľko dní približovať, a preto by sme vám radi dali do pozornosti viacero článkov:

Články týkajúce sa aktualizácie Windows 10 Creators Update priebiežne samozrejme budeme v priebehu nasledujúcich dni pridávať aj naďalej. Nájdete ich v sekcii Windows.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close