Windows

Microsoft uvoľnil prvú aktualizáciu pre Windows 10

Zhruba pred dvomi hodinami Microsoft uvoľnil prvú aktualizáciu pre Windows 10, ktorá podľa oficiálneho stanoviska Microsoft-u neobsahuje vylepšenia týkajúce sa zabezpečenia systému, ale opravy vybraných funkcionalít, ktoré zvyšujú funkčnosť systému. Podľa dostupných informácií táto aktualizácia obsahuje všetky skôr vydané opravy a v prípade ak máte už niektoré z nich stiahnuté, tak systém stiahne len tie, ktoré ešte nemáte nainštalované vo vašom počítači.

Windows_10_aktualizacia

Táto aktualizácia obsahuje zmeny nesúvisiace so zabezpečením systému, ale funkcionality vylepšujúce funkčnosť systému Windows 10, prostredníctvom nových funkcií a vylepšení. Windows 10 aktualizácie sú kumulatívne, z toho dôvodu tento balík obsahuje všetky skôr vydané opravy (pozri KB 3074683). V prípade ak máte už nainštalované predošle aktualizácie, tak iba nové opravy budú stiahnuté a nainštalované do vášho počítača.

Veľkosť aktualizácie je 325 MB a v prípade ak by ste si chceli pozrieť kompletný list toho čo obsahuje, tak si ho môžete pozrieť na stránkach Microsoft-u.

Dajte nám vedieť či vám daná aktualizácia odstránila vybrané chyby, s ktorými ste sa stretli po prechode na Windows 10 alebo nie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close