SpravodajstvoWindows

Microsoft umožní Insiderom nainštalovať ďalšiu veľkú aktualizáciu v predstihu

Pre niektorých členov programu Windows Insider Program spolu s Fall Creators Update aktualizáciou sa stáva stále „nudnejším“ a nie z dôvodu absencie nových funkcionalít, ktoré v pravidelných intervaloch pribúdajú, ale práve z „opráv“, ktoré im berú „dobrodružnú jazdu“ Windowsom.

Pre týchto používateľov, ktorí by sa chceli vybrať na „jazdu“ radikálnejšieho vývoja Microsoft predstavil novú možnosť v rámci Insider programu. Insider program totiž dostane nové submenu, kde pribudne ponuka „Skip Ahead“ umožňujúce získať veľmi skoré zostavenia Windowsu.

Táto nová ponuka umožní členom programu získať zostavenia z ďalšej veľkej aktualizácie, ktorá je plánovaná na jar roku 2018. Treba však podotknúť, že buildy z tejto novej „vetvy“ nebudú prechádzkou ružovou záhradou, ale budú výrazne „tvrdšie“. Na druhú stranu umožní používateľom testovať tie najnovšie funkcionality ako aj aplikácie, ktoré dlho ešte verejnosť neuvidí.

Ak vás o tejto téme zaujíma viac tak ďalšie  informácie nájdete na stránkach programu Insider.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close