Windows

Microsoft ukončil podporu pre staršiu verziu Windowsu 10  (verzia 1607). Takto si skontrolujete či sa to týka aj vás

Microsoft od 10. apríla ukončil podporu staršej verzie  Windowsu 10. Konkrétne sa jedná o zostavenie 1607, resp. „Výročnej aktualizácie“. Opatrenie sa priamo dotýka Windowsu 10 vo verzii Home, čo sa týka firemných zákazníkov tak tým podpora ešte nekončí. Budú ju mať 9. októbra.

Spoločnosť Microsoft preto odporúča všetkým používateľom, ktorí bežia na danej verzii systému, aby si aktualizovali svoj Windows na aktuálnu verziu. Výročná aktualizácia bola uvoľnená ešte v lete v roku 2016, teda zhruba pred 20 mesiacmi.

Ako zistím aké zostavenie Windowsu mám vo svojom PC?

  • Ak si nie ste istý akú verziu Windowsu aktuálne používate tak choďte do Nastavení vášho PC > Systém > a z ponuky menu vyberete položku „O/About“. Mala by vám vyskočiť tabuľka ako môžete vidieť nižšie.

    ako zistim aku verziu Windowsu mam nainstalovanu
    Zdroj: vlastný

Mimochodom, spoločnosť Microsoft v týchto dňoch by mala vypustiť ďalšiu veľkú aktualizácie – Spring Creators Update.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close