Spravodajstvo​​XboxZariadenia

Microsoft ukázal limitovanú edíciu hernej konzoly Xbox One S

Microsoft využil prebiehajúci Gamescom naplno a predstavil novú špeciálnu edíciu Xbox One S. Na svojej facebookovej stránke totiž zavesil video, ktoré obsahuje túto hernú konzolu. To vyvolalo rôzne špekulácie o tom, či túto konzolu skutočne uvidíme.

Jedinečnosť spočíva v dizajne. Vďaka tomu, že je to špeciálna edíciu, prichádza konzola s „kockovaným“ dizajnom. Jedná sa totiž o edíciu s motívom známej kockovanej hry Minecraft. Dizajnovej úprave sa tak nevyhol ani samotný ovládač.

zdroj: minecraft.net

Fanúšikovia hry Minecraft si túto edíciu isto zamilujú. Je to naozaj zaujímavý a vydarený dizajn. Samozrejme, to je len náš názor a nijako Vás nechceme ovplyvniť.

Taliansky blog surface-phone.it informoval ako prvý o tomto novom počine. Domnievali sa, že je veľmi pravdepodobné, že nám bude chcieť Microsoft v blízkej dobe predstaviť tento nový produkt. Tak sa aj stalo. Microsoft predstavil nový Xbox One S Minecraft Edition. Potvrdzujúc tak video, ktoré sa dnes objavilo na facebook stránke giganta.

zdroj: minecraft.net

To, že Microsoft nezaháľal dokazuje aj fakt, že stihol spustiť predobjednávky. Konzola nám ponúkne okrem výrazného dizajnu aj úložisko s kapacitou 1 TB. Cena, ktorú stanovil Microsoft je $ 399 (340 €). Pokiaľ Vás toto zariadenie oslovilo, určite neváhajte. Objednajte si ho už dnes a môže Vám prísť domov už v októbri.

zdroj: vlastný

zdroj: minecraft.net

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close