SpravodajstvoWindows

Microsoft údajne pracuje na novom zariadení pod kódovým označením „Cardinal“

Internetový magazín Zdnet prišiel s informáciami odvolávajúcimi sa na interné zdroje pochádzajúce z priamo zo sídla Microsoftu, že redmontský gigant pracuje novom zariadení. Údajne by sa malo jednať o produkt, ktorý nesie kódové označenie „Cardinal“ a malo by ísť o prístroj z rady Surface zariadení tzv. All-in-One produkt poháňaný ako inak operačným systémom Windws 10.

Údajne by mohol nový Surface (Cardinal) prísť celkovo v 3 variantoch, ktoré by sa od seba líšili minimálne vo veľkosti displeja, čo sa týka parametrov tak táto informácia zatiaľ nie je známa. Čo sa týka ďalších informácií tak zdroje sú na slovo skúpe, a teda hovoriť o ďalších veciach by bolo založené len na ďalších špekuláciách.

Mimochodom, aj „ponuka“ v samotnom kamennom Windows obchode, nasvedčuje tomu, že by sme v rámci tohto kalendárneho roka mohli nového zariadenia – veď posúďte sami zachytenú fotografiu ponuky Microsoftu.

windows-store-cardinal

Aké zariadenie by ste uvítali vy?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close