APLIKÁCIE A HRY

Microsoft Translator sa zbavil prívlastku BETA

Jedna z najočakávanejších aplikácií, na ktorých Microsoft v poslednej dobre pracuje, Microsoft Translator 10 sa zbavil prívlastku BETA.

Aplikácia nefunguje ako klasický slovník, ktorý prekladá slová či frázy z jedného jazyka do druhého hoci aj to dokáže v súčasnosti až v 50 rôznych jazykoch, ale prináša  pridanú hodnotu v podobe prekladu hovorenej reči medzi 18 rôznymi jazykmi. Medzi ďalšie vychytávky patrí napríklad aj preklad textu prostredníctvom jeho nasnímania, kde si poradí až s 19 rôznymi rečami, možnosť stiahnutia offline slovníka, odposluch slov a fráz, ktoré nenahovorili native speakeri a históriu vyhľadávaných slovných spojení.

Aplikácia je dostupná pre Windows 10 a stiahnuť ju môžete na odkaze nižšie.

microsoft translator

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close