fbpx
SpravodajstvoWindows

Microsoft testuje vylepšený dizajn Windows Store pred potenciálnym prerobením Fluent Design

Microsoft začal nedávno s Windows Insiders testovať významné zmeny v obchode Windows Store. V priebehu posledných dní zmenil používateľské rozhranie obchodu a priniesol niekoľko zaujímavých zmien, ktoré zjavne súvisia s aktualizáciou používateľského rozhrania Windows Store.

Fluent Design vo všetkom

Vynovené užívateľské rozhranie je založené na kartách a Windows Store teraz celkovo obsahuje veľa tučných písiem. Microsoft pravdepodobne čoskoro vo Windows Store pridá veľa prvkov z Fluent Design. Nové dizajnové prvky prídu podľa všetkého s blížiacou sa dôležitou aktualizáciou.

Zdroj: mspoweruser.com

Zmeny sú k dispozícii na Windows 10 PC aj na mobilných zariadeniach. Microsoft postupne zmeny rozširuje na Insiderov, takže táto aktualizácia nemusí byť pre vás zatiaľ dostupná.

Svoje najväčšie plány s Fluent Design predstavil Microsoft už minulý týždeň na konferencii Build 2017, kde sme sa dočkali teasera, ktorý nám ukázal to, ako budú softvérové produkty od Microsoftu v najbližšej dobe vyzerať. Tento svieži sa moderný dizajn zlepšuje užívateľskú skúsenosť, preto sa máme a čo tešiť.

Zdroj: mspoweruser.com, vlastný (obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close