fbpx
SpravodajstvoWindows

Microsoft testuje vo Windows 10 sekciu „Čo je nové“. Pôjde vskutku o užitočnú funkciu

Vo Windows 10 pribudne sekcia, ktorá Vám prezradí novinky, ktoré prináša aktualizácia systému

Aktualizácie vo Windows 10 sú pre mnohých strašiakom. Dôvodom je, že mnohým používateľom „rozhádžu“ počítač na toľko, že musia tráviť niekoľko dní identifikovaním problémov a ich odstránením. Dobrým príkladom je posledná aktualizácia KB4541335, ktorá narobila v zariadeniach mnohých používateľov šarapatu. Bohužiaľ, aj my sme sa stretli s problémami po aktualizovaní systému v praxi – neprimerane sa nám zaťažovalo CPU. Odbočme však tentokrát od „nedostatkov aktualizácií“, a prejdime k pozitívnejším správam.

Čo prinášajú aktualizácie? Microsoft nám to prezradí v Nastaveniach PC

Známy vývojár, ktorý si na sociálnej sieti Twitter hovorí „Albacore“, odhalil vo Windows 10 skrytú stránku „What is new?“, teda Čo je nového. Podľa popisov vrátane náhľadov, ktoré zverejnil, spoločnosť Microsoft v Nastaveniach počítača chce zaviesť sekciu, v rámci ktorej ponúkne používateľom prehľad o tom, čo priniesla nová aktualizácia. Náhľad, ako by mala táto sekcia vyzerať, si môžete pozrieť nižšie.

Albacore v statuse vyššie píše:

„Microsoft takisto pracuje na mieste v Nastaveniach, kde ľudia môžu objavovať nové funkcie. Ide v skutku o príjemný nádych po rôznych sťažnostiach na zlé objavovanie rôznych nových vylepšení. V súčasnosti sa nachádza v kategórii Aktualizácia a zabezpečenie ako sekcia Čo je nové.“

V súčasnosti, ak chcete vedieť čo nového priniesla aktualizácia, tak musíte navštíviť stránky Microsoft a dopátrať sa k týmto informáciám. Alebo prostredníctvom internetového prehliadača Microsoft Edge sa môžete dopracovať k novinkám pri jeho prvom spustení po aktualizácií Windowsu.

Via msp.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close