Windows

Microsoft testuje integráciu vyhľadávača Bing vo Windows 10 Fotografie aplikácii

Pred pár dňami sme vám priniesli report ohľadne možného nahradenia albumov v aplikácii Windows 10 Fotografie za Príbehy, tam však Microsoft nekončí.

Podľa najnovšie reportu, na ktorý upozornil MohammadMSFT na svojom Twitter účte spoločnosť pravdepodobne pracuje aj na integrácii vyhľadávača Bing v rámci aplikácie. Ako môžete vidieť nižšie, pomocou integrácie vyhľadávača by používatelia mali mať možnosť vyhľadať obrázky priamo na internete.

Zdroj: Twitter

Momentálne však nie sú známe žiadne ďalšie informácie ako aj dodatočné funkcionality ako je napr. možnosť ukladania výsledkov vyhľadávania v rámci aplikácie a následne prezeranie výsledkov v offline režime. Hneď, ako budú známe ďalšie správy dáme vám o nich určite vedieť.

Zdroj: Twitter

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky