SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Služba Microsoft Teams bude všeobecne prístupná od 14. marca

Microsoft oznámil, že jeho „pracovná plocha na báze chatu“, Teams, bude všeobecne dostupná začiatkom budúceho týždňa, presnejšie 14. marca. Microsoft službu oznámil už v novembri, a od tej doby bola k dispozícii len v náhľade. V skutočnosti ju už používa viac ako 30.000 organizácií.

Chystá sa aj online udalosť

Firma spustí online udalosť, podobne ako pri uvedení Visual Studio 2017, s účasťou viceprezidenta Kirka Koenigsbauera a nemenovaného špeciálneho hosťa, ktorý „sa podelí o perspektívy na tímovú prácu, o to, čo je nové v Microsoft Teams, a bude hovoriť aj o tom, ako zákazníci používajú Office 365 na spoluprácu a prinášanie skvelých výsledkov.“

Zdroj: news.microsoft.com

Ako konkurent populárnej služby pre tímovú spoluprácu Slack je Microsoft Teams súčasťou komerčného predplatného Office 365. Tieto plány zahŕňajú Enterprise E1, E3, E5, Business Essentials a Business Premium.

Živý prenos udalosti začne budúci utorok o 8:30 pacifického času a zaregistrovať sa môžete už teraz. Keď zadáte všetky informácie, budete mať možnosť nastaviť si pripomienku v kalendári.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Microsoft Microsoft Teams Office 365
Close
Close