NovinkyŠPEKULÁCIETECH

Microsoft Surface Phone – odhalenie nových zaujímavých funkcií

Poslednú dobu sa stretávame s rozličnými odhalenými  informáciami ohľadom nových mobilných zariadení. Tentokrát unikli informácie týkajúce sa očakávaného smartfónu od Microsoftu – Surface Phone. Na čínskych fórach sa povráva o mnohých zaujímavých funkciách, ktoré pravdepodobne budú aj súčasťou finálneho produktu od Microsoftu. Taktiež sa hovorí aj o zmenenom názve pre Surface Phone a to na Surface Mobile.

Odhalené informácie nám prezradili nielen niektoré parametre telefónu, ale aj jeho kompatibilitu s niektorými Surface zariadeniami a taktiež aj niektoré funkcie o ktorých sme doteraz vôbec netušili. Jednou z vecí, ktoré by pre Surface Mobile mali byť výhodou, je aj kompatibilita s nedávno predstaveným Surface Pen. O celkový výkon očakávaného smartfónu by sa mal postarať Snapdragon procesor (žiaľ zatiaľ sa nevie o presnejšom type). O pohodlie pri práci sa má postarať „stojan“, ktorý by mal byť už súčasťou smartfónu.

Hlavným prekvapením bolo odhalenie, že súčasťou smartfónu má byť aj  najnovšia funkcia „Onto Table“ (na stenu). Jedná sa o zabudovaný projektor, ktorý má podporovať aj službu Continuum od Microsoftu. Tým pádom by práca s týmto smartfónom bola oveľa jednoduchšia, hlavne pri potrebe použitia veľkej pracovnej plochy. Hocikedy by ste vytiahli svoj Surface Mobile, zapli by ste svoj „mini“ projektor, ktorý by vám na stenu pred vami premietal pracovnú plochu presne ako pri používaní služby Continuum. Samozrejme všetko bez káblov a veľkého monitora, ktorý samozrejme nikto nenosí so sebou. Surface Mobile by mal počas tejto premietacej funkcie vydržať 60 minút.

Všetky tieto funkcie znejú naozaj úžasne, ale na finálny produkt od Microsoftu si ešte budeme musieť chvíľu počkať. Samozrejme nie vždy všetky „odhalené“ informácie z internetu musia byť jednoznačne pravda pretože sa väčšinou jedná o špekulácie dohady.

Zdroj: onmsft.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close