fbpx
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Microsoft Store sa rozrástol o populárnu aplikáciu určenú pre tvorcov hudby | APLIKÁCIE

Predstavenie operačného systému Windows 10 S sa pomaly ukazuje ako správna voľba, ktorá láka vývojárov na prinesenie ich aplikácií do Windows obchodu.

Najnovším prírastkom vo Windows obchode je totiž populárna aplikácia, ktorá je primárne určená pre tvorcov hudby – Music Maker, ktorý je na trhu už viac ako 20 rokov. Aplikácia ponúka široké možnosti vytvárania a upravovania hudby. Nájdete v nej napríklad viac ako 5.000 rôznych zvukov roztriedených do viacerých kategórií – od hip hopu, punku, techna až po jazz či rock.

Aplikácia obsahuje MIDI editor, ktorý umožňuje nahrať do rozhrania aplikácie aj vaše nahrávky. Nechýba ani podpora najnovšieho VST3 štandardu. Bohužiaľ ak ste si už brúsili na aplikáciu zuby, budeme vás musieť sklamať, teda ak nie ste za ňu ochotný zaplatiť. V každom prípade ak vás tento editor zaujal nájdete ho na odkaze nižšie vo Windows obchode.

Music Maker Plus Windows Store Edition
Music Maker Plus Windows Store Edition
Developer: ‪MAGIX Software GmbH‬
Price: $59.99

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close