SpravodajstvoWindows

Microsoft s Redstone 4 aktualizáciou pravdepodobne prinesie hlbšiu integráciu dizajnového jazyka Fluent Design. Pozrite si ďalšie náhľady

Microsoft len niekoľko dní dozadu začal s oficiálnu distribúciou Windows 10 Fall Creators Update aktualizácie a tak sa môže naplno sústrediť na ďalší veľký update, Redstone 4.

Hoci prvé výsledky prác na Redstone 4 aktualizácii sme mohli už vidieť v rámci Windows Insider okruhov, tak ich sústredenie bolo hlavne na aktuálny update a niet sa čomu ani čudovať. Očakáva sa však, že Redstone 4 bude oveľa kontrastnejšou aktualizáciou ako bol Fall Creators Update. Naznačujú to nie len očakávané funkcionality ako je napríklad Windows TimeLine, ale aj informácie hovoriace o hlbšej integrácii dizajnového jazyka Fluent Design do systému.

Najnovšie náhľady integrácie dizjanového jazyka Fluent Design

Posledné správy hovorili o tom, že Microsoft sa chystá priniesť tento nový dizajnový jazyk do lišty Taskbar, tam to však nekončí.

Ako môžete vidieť nižšie na obrázkoch tak Rafael Rivera na sociálne sieti Twitter odkryl ďalšie náhľady pripravovaných zmien v Redstone 4 aktualizácii. Konkrétne môžete vidieť implementáciu dizajnového jazyka Fluent Design v Nastaveniach PC.

https://twitter.com/WithinRafael/status/923830984495132677

Vyzerá to celkom dobre čo poviete?

Zdroj: vlastný a Twitter

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close