Pracovné ponuky
SpravodajstvoWindowsZariadenia

Microsoft rozširuje ponuku nových 1TB Surface zariadení

Len nedávno sme priniesli správu o tom, že Microsoft priniesol možnosť predobjednávky nových 1TB verzií Surface Booku a Surface Pro 4. Pôvodne išlo len o americký a anglický trh. Teraz Microsoft priniesol ďalšiu expanziu a ponuku rozšíril v ďalších krajinách: Austrália, Rakúsko, Čína, Francúzsko, Hong Kong, Nový Zéland, Švajčiarsko a Spojené kráľovstvo. Microsoft už teraz prislúbil, že predstaví nové 1TB verzie spomenutých zariadení v ďalších krajinách do konca roka 2016.

Tieto extravýkonné monštrá majú v sebe šiestu generáciu procesorov Intel Core i7, 16GB RAM a najnovšie NVIDIA GeForce grafické karty. Ale na druhej strane, musíte očakávať, že si za takýto výkon aj priplatíte.

Zatiaľ čo vo vymenovaných krajinách sú nové 1TB verzie Surface Pro 4 a Surface Booku dostupné už od dnes (zatiaľ išlo len o predobjednávku), tak do krajín ako sú Belgicko, Írsko, Luxembursko a Holandsko by mali nové zariadenia doraziť v priebehu tohto leta – očakáva sa ešte v júli.

Očakávame, že do slovenského a českého Windows obchodu príjdu zariadenia oficiálne v blízkej dobe, ale aj napriek tomu môžete už jednoducho nakupovať v zahraničných obchodoch a zaobstarať si jeden z týchto kúskov.

Nové 1TB Surface zariadenia si môžete kúpiť napríklad tu:

1TB Surface book v anglickom Microsoft obchode nájdete TU,

128GB Surface book v americkom Microsoft obchode nájdete TU a

1TB Microsoft Surface Pro 4 nájdete v anglickom Microsoft obchode TU

zdroj: windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close