SpravodajstvoWindows

Microsoft aktualizoval rodinný účet, kde pridal nové funkcionality

Microsoft aktualizoval rodinný účet kde pridal viacero noviniek. Jedná sa o aplikáciu, ktorú ocenia hlavne rodičia hľadajúci kultivovaný a bezpečný zážitok pre deti za počítačom. Nový update priniesol viacero možností od nastavení povolení pri browsovaní po internete, notifikácie, nastavenie limitu času stráveného na PC a ďalšie nové funkcie.

Jedna Microsoft rodina

  • Na stránke  account.microsoft.com/family môžete nastavovať všetky vaše účty od Xbox až po Windows  na jednom mieste, kde je možné meniť parametre pre každé jedno vaše dieťa.

Nastavte časový limit, ktorý môžu vaše ratolesti stráviť za PC

  • Nová funkcionalita, ktorá prišla v rámci aktualizácie „Nastavovanie limitov“ vám pomôže mať kontrolu nad stráveným časom vášho dieťaťa na počítači, ba dokonca aj po prečerpaní tohto času môžete čas predĺžiť aj bez pripojenia na internet.

Zabráňte deťom browsovanie po internete na stránkach, ktoré by nemali navštevovať

  • Microsoft tak isto priniesol ďalšiu užitočnú funkcionalitu, ktorá má rodičom priniesť kontrolu nad tým, aké stránky ich detí navštevujú. V rámci nastavení totiž pribudla možnosť blokovania vami zvolených stránok.

Microsoft Store vám ukáže len vhodné hry a aplikácie podľa veku dieťaťa

  • Novinkou je aj prístup k aplikáciám a hrám, kde Microsoft zakomponoval možnosť nastavení, ktoré prístupu k ním podľa ich veku.

Dostávajte notifikácie o tom čo vaše deti chcú

  • Jednou z ďalších noviniek, ktoré určite oceníte je možnosť odosielania požiadavkou vašich detí, vám rodičom. Napríklad ak ste obmedzili prístup k stránke so seriálmi a vaše dieťa by ju chcelo navštíviť tak vám bude schopné poslať online notifikáciu s požiadavkou v reálnom čase a už len na vás bude ako sa rozhodnete.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close