Pracovné ponuky
Windows

Microsoft radikálne zmení prehliadač Edge príchodom Fall Creators Update aktualizácie

Microsoft Edge je natívny prehliadač, ktorý prišiel s Windowsom 10. Od tej doby sme mohli vidieť preňho radu vylepšení, od tých základných ako sú výkonnostné aktualizácie cez pridanie nových funkcií ako sú rozšírenia, nové možnosti práce s viacerými oknami či podporou technológie Windows Ink.

Zdroj: TheVerge

Spoločnosť však s prácami na prehliadači nekončí, totiž s veľkou aktualizáciou Fall Creators Update by mala priniesť opäť ďalšie vylepšenia. Tým „klasickým“ je zvýšená výkonnosť aplikácie, kde to však nekončí. Najvýraznejšou novinkou bude implementácia rozhrania Microsoft Fluent Desing System, ktorý prinesie nové grafické prvky. Ďalšou novinkou bude aj integrácia progresívnych webových aplikácií (PWA), po ktorými si môžete predstaviť webové stránky správajúce sa ako aplikácie. V preklade to znamená, že webové stránky poskytnú koncovým používateľov viacero možností interakcií, vrátané upozornení čí práce v offline režime.

Zdroj: TheVerge, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close