SpravodajstvoWindows

Microsoft spúšťa Windows Insider program aj pre biznis klientelu

Program Windows Insider pre Microsoft veľký význam, dôkazom toho je aj nový program, v rámci ktorého spoločnosť sprístupňuje vývojársku verziu systému aj pre firemný segment pod názvom – Windows Insider Program for Business (WIP4Biz).

Firemný segment by sa mal dočkať v podstate rovnakých funkcionalít ako je tomu aj pri verejne dostupnom softwari, avšak mierne mal by byť mierne optimalizovaný pre spoločnosti, samozrejme s tým, že jeho používatelia budú mať vybrané funkcie systému v predstihu. Microsoft v rámci oznámenia tohto programu prisľúbil aj oficiálny blog, diskusné fóra ako aj podporu, kde budú môcť odovzdávať spätnú väzbu (aka.ms/wipi4itpros).

Pre tých, ktorí o programe Windows Insider toho moc nepočuli, resp. by sa chceli stať jeho členmi odporúčame jeden zo starších článkov, v rámci ktorého sme rozoberali čo to vlastne je Windows Insider program a aké možnosti ponúka. Nájdete ho na tomto odkaze.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close