Aplikácie

Microsoft prináša rozšírenie pre internetový prehliadač Google Chrome. Vyskúšajte nový Windows Defender, dostupný je zadarmo

Microsoft v týchto dňoch pre používateľov konkurenčného internetového prehliadača Google Chrome priniesol nové rozšírenie. Reč je konkrétne o rozšírení Windows Defender, ktorý určite používatelia Windowsu dobre poznajú.

Windows Defender vás bude chrániť pred nástrahami surfovania po internete

Rozšírenie Windows Defender prináša ochranu pred online hrozbami, ktoré môžeme stretnúť počas surfovania na internete. Konkrétne by mal dopomôcť proti phishingu (phishing je spôsob ako získať citlivé údaje od používateľov. Typickým príkladom sú e-maily od zosnulého „strýka“ z Ameriky, ktorý vám zanechal dedičstvo a podobne), škodlivého kódu ako je malware či iného obdobného softwaru.

„Windows Defender Browser Ochrana rozšírenie vám pomáha pred online hrozbami ako sú napríklad phishing e-maily a webstránky navrhnuté tak, ktoré sa snažia vás obalamutiť, aby ste si stiahli a nainštalovali škodlivý software, ktorý môže byť nebezpečný pre váš počítač. “

Ak sa rozhodnete vyskúšať rozšírenie Windows Defender tak ho stiahnete zo zdrojového odkazu nižšie.

Zdroj: Google Chrome obchod

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close