SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft pridal ďalšiu známu chybu pre posledný Windows 10 Mobile Build 15235

Microsoft počas včerajšieho dňa aktualizoval svoj blog týkajúci sa poslednej aktualizácie pre Windows 10 Mobile zariadenia – Build 15235. Aktualizácia je dostupná už niekoľko dní a mnohých prekvapilo, že v rámci nej sa objavila aj nová funkcia pre smartfóny.

Majiteľov Windows zariadení však aktualizácia Microsoft blogu nepoteší, do popisu totiž pribudla ďalšiu známa chybu. Chyba sa konkrétne dotýka možnosti aktualizácie aplikácií nainštalovaných na SD karte. Pevne veríme, že mnohých z vás táto chyba neovplyvní, ale ak by predsa tak riešením je prenesenie aplikácie na inertnú pamäť zariadenia pokiaľ Microsoft tento problém neodstráni.

Zdroj: Microsoft, úvodný obrázok (vlastný)

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close