SpravodajstvoWindows

Microsoft prichádza s agresívnejšou marketingovou politikou

Windows 10 je skvelým operačným systémom spolu aj s možnosťami, ktoré ponúka, o tom niet pochýb. Nie však všetci používatelia uprednostňujú služby spoločnosti, ale preferujú konkurenčné riešenia, a to je jeden z kameňov úrazu prečo Microsoft prichádza stále s agresívnejšou marketingovou politikou.

Príkladom tejto politiky môže byť nedávne začatie zobrazovanie reklamy v Prieskumníkovi súborov a teraz aj ten najnovší „kúsok“ v podaní ponuky Štart v kolónke „Suggested“, resp. Navrhované. Ako môžete nižšie vidieť, tak Microsoft v rámci danej kolónky začal promovať prehliadač Microsoft Edge, kde poukazuje na to, že s ich prehliadačom môžete prehrávať videá dlhšie ako u konkurencie.

Zdroj: vlastný, čitateľ portálu

Mimochodom, na stránkach Microsoftu je daná reklama o niečo viac podrobnejšie, spoločnosť totiž prostredníctvom nej hovorí, že využívaním prehliadača Microsoft Edge dokážete zvýšiť výdrž batérie až o 45% oproti Chorme.

Zdroj: vlastný

Aký internetový prehliadač používate vy?

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close