Spravodajstvo

Microsoft predstavil aplikáciu OneClip určenú pre Windows, Android a iOS

Ako sa zdá Microsoft vyzerá byť plne vyťažený výrobou nových aplikácií skrz všetky platformy. Dnes, totiž svetu predstavil ďalšiu aplikáciu pod názvom OneClip, ktoré je určená ako pre Windows, tak aj pre AndroidiOS. Portál Newowin.com, ktorý sa dostal ako jeden z  prvých k danej aplikácii ju opísal slovami:

„S Oneclip-om je jednoduché dostať sa späť ku veciam, ktoré ste používali. Môžu to byť fotografie, screenshoty, ktoré sta spravili, telefónne čísla alebo adresy, ktoré ste kopírovali vo vašom počítači či časti textov. OneClip všetky tieto dáta automaticky zosynchronizuje na všetkých zariadeniach, ktoré používate prostredníctvom inteligentného clipboard-u (nástenky) v cloud-e. Prečo nikto na to nedošiel doteraz?“

Samotná aplikácia bude totiž fungovať na princípe zbierania dát, ktoré následne bude nahrávať do cloud-u a potom vám ich zobrazí na interaktívnej nástenke, kde budú chronologicky usporiadané v závislosti o času kedy ste s nimi pracovali.

OneClip
OneClip

Jedná sa o celkom šikovné riešenie hlavne pre používateľov, ktorí pracujú na viacerých zariadeniach súčasne a majú dostatočne rýchle internetové pripojenie v obchod smeroch, vďaka ktorému sa môžu dostať k daným dátam bez väčšej námahy.

Využili by ste danú službu aj vy?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close