SpravodajstvoWindows

Microsoft predlžuje životnosť staršej verzie Windows 10. Avšak ak ju máte, aktualizácii sa nevyhýbajte

Koncom januára sme vám priniesli informácie o konci podpory starších verzií Windows 10, konkrétne Buildu 1507 a nižšie, ktorý mal nastať 26. marca 2017.

Microsoft však v týchto dňoch vydal nové vyhlásenie, že podporu spomínanej verzie Windowsu ukončí v máji tohto roka, teda inými slovami predĺžil životnosť OS o jeden mesiac. Výsledkom ukončenia podpory bude, že pre daný Build už nebudú dostupné žiadne nové aktualizácia, vrátane bezpečnostných záplat.

Z veľkej pravdepodobnosti sa vás dané opatrenie absolútne nedotkne, totiž padla štatistík len 4% používateľov majú dané zostavenie a z veľkej pravdepodobnosti väčšinu týchto používateľov tvoria firemní zákazníci, ale aj napriek tomu vám odporúčame skontrolovať si váš aktuálny build v Nastaveniach PC > Systém > O systéme.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close