SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft pred niekoľkými chvíľami vypustil Redstone 2 Build

Microsoft pred niekoľkými chvíľami vypustil prvý Redstone 2 Build pod kódovým označením 14905, ktorý je dostupný pre členov programu Windows Insider – Fast Ring. Poďme si teraz spolu pozrieť čo si pre nás prichystal tím stojací v pozadí vývojárskej verzie Windows 10 Mobile.

Redstone 2 aktualizácia pre Windows 10 Mobile prináša tieto novinky

  • Microsoft predstavil nové prepracované nastavenia zvuku v tomto builde, ktoré spájajú to najlepšie z minulosti a zo súčasnosti. Tešiť sa môžeme na novú technológiu, ktorá by mala priniesť pestrejšiu paletu zvukov. Mali by sme ďalej dočkať „familiarnejšieho“  zvuku, ktorý by mal byť viac zladený s ostatnými Windows zariadeniami, teda s PC a tabletmi. Posúdenie necháme samozrejme na vás.
  • Opravy sa dočkal problém prehrávania videí vo Windows 8 Phone aplikáciách kedy nemuselo prísť k zastaveniu prehrávania videa v keď ste prijali hovor.
  • Opravy sa dočkal problém so zobrazovaním prichádzajúcich telefonátov, kedy ste nemuseli vidieť ID volajúceho.
  • Microsoft ďalej opravil problém kedy pri Uzamykacej obrazovke sa vám mohla zmeniť časová zóna čo spôsobilo prerušenie aktualizácie.
  • Opravený bol problém, kedy po ukončení telefonátu po počúvaní hudby sa nemusel prehrávač opäť spustiť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close