SpravodajstvoWindows

Microsoft vyvracia šíriace sa fámy bezplatného prechodu na Windows 10

Minulý týždeň, Microsoft vydal vyhlásenie, ktoré vytvorilo veľký zmätok medzi používateľmi Windowsu. Vyjadrenie Microsoftu sa týkalo prechodu z Windows 10 TP na oficiálnu verziu systému, ktoré navodilo u mnohých používateľov vývojárskej verzie Windowsu dojem, že prostredníctvom programu Insider sa bude dať dostať k najnovšej verzii Windowsu bezplatne aj pre používateľov starších verzií tohto systému.

Microsoft, včera tento dojem vyvrátil doplnením vyhlásenia, v ktorom povedal, že Windows 10 bude dostupný bezplatne len pre používateľov Windowsu 7 a 8.1. Ďalej dodal, že ostatní používatelia budú vyzvaní k návratu na pôvodnú verziu systému, čím vyvrátil šíriace sa fámy o bezplatnom prechode na Windows 10 pre používateľov ostatných verzií systému Windows (napr. pre používateľov Windows Vista či Windows XP). Microsoft na záver dodal, že to, či sa rozhodnete uposlúchnuť jeho výzvu týkajúcu sa návratu na pôvodnú verziu vášho systému ostáva na vás.

Prehlásenie spoločnosti Microsoft týkajúce sa prechodu na Windows 10 z vývojárskej verzie
Prehlásenie spoločnosti Microsoft týkajúce sa prechodu na Windows 10 z vývojárskej verzie

Zdroj: Microsoft

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close