SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft potvrdil, že Windows 10 Mobile Creators Update príde o niečo neskôr ako pre PC

Hoci sa informácie týkajúce sa mierneho oneskorenia Windows 10 Mobile Creators aktualizácie pošepkávali už dlhšiu dobu, tak Microsoft ich v týchto dňoch potvrdil.

V krátkom vyhlásení pre Softpedia uviedli:

„Prvá aktualizácia bude pre dekstop, ostatné budú k dispozícii neskôr.“

S aktualizáciou by mali prísť hlavne novinky pre počítače, o ktorých vám prinášame informácie postupne.

Čo sa týka mobilných zariadení, tak  hoci update bude podľa dostupných informácií o niečo „chudobnejší“, tak aj napriek tomu by sme sa mali dočkať viacerých vylepšení. Napríklad možnosti uzamknutia telefónu v režime Continuum, vylepšenia výkonnosti WiFi ako aj prehliadača Microsoft Edge a podobne.

Čo sa týka časového harmonogramu oneskorenia, tak po poslednej skúsenosti s postupným uvoľňovaním Výročnej aktualizácie je možné predpokladať dostupnosť v rozpätí jedného až dvoch, prípadne troch týždňov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close