SpravodajstvoWindows

Microsoft potvrdil, že v tento rok nemáme čakať nové funkcionality vo Windows 10

Microsoft prostredníctvom TechNet blogu uverejnil článok o novinkách vo Windows 10 Anniversary aktualizácii, v ktorom spomína aj to že v tomto roku už nemáme čakať nové funkcionality. Na druhej strane však ako sa ďalej v článku píše, že budúci rok sa môžeme tešiť hneď na dve nové, avšak o aké sa jedná ostáva nateraz veľkou neznámou.

„Na základe spätnej väzby organizácií, ktoré prechádzajú na Windows 10 toto bude naša posledná aktualizácia s ktorou prinesiem nové funkcionality v roku 2016, s dvomi dodatočným funkcionalitami prídeme v roku 2017.“

Posledná aktualizácia Redstone (výročná update) priniesol viacero noviniek, o ktorých sme vás informovali v predošlých článkoch a podľa zvesti, ktoré kolujú internetom budúco ročná aktualizácia by mala dostať obdobné kódové označenie „Redstone 2“.  Mimochodom nastáva tu ešte jedna otázka, a to je prečo Microsoft v tento rok sa nechystá vypustiť ďalšiu významnejšiu aktualizáciu keď svojho času vyhlasoval, že ročne prídu dve aktualizácie takéhoto typu. Pevne veríme, že sa nebude jednať o hru so slovíčkami kedy za rok sa môže pokladať či už fiškálny alebo kalendárny rok.
Aké funkcionality chýbajú vám po najnovšej aktualizáciu Windows 10 Anniversary update? Chýbajú vám vlastne nejaké?

 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close