SpravodajstvoWindows

Microsoft potvrdil práce na 3. veľkej aktualizácii pre Windows 10

Hoci Microsoft finišuje len práce na druhej veľkej aktualizácii pre operačný systém Windows 10  (takzvanej Windows 10 Creators Update aktualizácii), tak oficiálne oznámil v rámci prezentácie spoločnosti, že pracuje už na poradí 3. veľkej aktualizácii, ktorá by mala zavítať na naše zariadenia ešte v priebehu tohto kalendárneho roka.

Podľa internetového portálu MS09poweruser, Microsoft už disponuje prvými testovacími verziami Windows 10 Redstone 3 aktualizácie. Prvý build by mal niesť kódové označenie „15 141“.

Čo prinesie samotná aktualizácia zatiaľ nie je známe a viac menej všetky informácie, ktoré by naznačovali nové funkcionality by boli do veľkej miery len špekuláciou. Avšak mnohí experti hovoria, že by mala priniesť nové dizajnové rozhranie, takzvaný Project Neon.

V každom prípade však najbližšia väčšia aktualizácia, ktorá zavíta na naše zariadenia je Windows 10 Creators Update, ktorá by mala prísť niekedy v apríli. Príchodom aktualizácie sa môžeme tešiť na viacero noviniek, napríklad, dočkať by sme mali Zlučovania aplikácií, resp. hier v rámci ponuky Štart, možnosti písania dotykovým perom vo Worde, nového Centra Akcií, pribudnúť by mali ďalej aj motívy Windowsu (témy), ďalej na svoje by si mali prísť aj hráči počítačových hier a to vďaka novému Hernému módu, pribudnúť by mala podpora aj online platieb prostredníctvom Microsoft Wallet, či dokonca možnosť aktualizácie ovládačov cez Windows obchod.

Vyššie spomínané novinky nie sú samozrejme všetkým čoho by sme sa mali dočkať, jedná sa len o výcuc jednotlivých funkcionalít.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close