SpravodajstvoWindows

Microsoft potvrdil druhú veľkú aktualizáciu v rámci toho roka

Microsoft ešte minulý rok v rámci svojich blogov hovoril o dvoch veľkých aktualizácia pre Windows 10 v priebehu roku 2017, avšak v rámci posledných eventov aktívne hovoril len o jednom update, ktorý aj potvrdil počas udalosti Ignite event v Austrálii (Windows 10 Creators Update), od vtedy zavládlo „ticho“ čo sa týka väčších aktualizácií, teda aspoň doteraz.

Micosoft v týchto dňoch potvrdil, že plánuje v rámcu tohto roku vypustiť ešte jednu väčšiu aktualizáciu pre operačný systém Windows 10, ktorá by mala prísť v druhej polovici tohto roku.

Zdroj: MSPoweruser

Nateraz sa však môžeme tešiť na Windows 10 Creators Update aktualizáciu, ktorá by mala prísť v apríli. Čo sa týka druhej väčšej aktualizácie, tak dnes nie je známe čo bude obsahovať.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close