SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Microsoft posiela pozvánku na ročné predplatné Office 365 Personal pre vybraných používateľov OneDrive

V priebehu konca minulého roka sme sa mohli dočítať viacero informácií o plánoch Microsoftu o skresaní úložného priestoru pre cloud službe OneDrive, ktorá mala klesnúť na 5 GB. Táto radikálna zmena prišla potom ako viacero používateľov zneužívalo neobmedzený priestor na extrémne veľký úložný priestor, ktorý častokrát presahoval aj 75 TB.

Microsoft na margo sťažnosti používateľov tejto cloudovej služby dnes prostredníctvom svojho oficiálneho blogu vydalo vyhlásenie, v ktorom sa píše:

Ak používate viac ako 5 GB free dát, tak naďalej minimálne po dobu 12 mesiacov vás tieto zmeny ako sa dostavia začiatkom roka 2016 neovplyvnia. Navyše budete môcť využiť ročné predplatné (vyžadovaná je kreditná karta) Office 365 Personal, ktoré obsahuje 1 TB Ondrive pamäte zadarmo.

Oficiálne vyhlásenie tímu stojacieho za OneDrive si môžete prečítať nižšie.

onedrive predplatne

Pevne veríme, že sa poštastilo aj vám 🙂 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close