SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft ponechá možnosť inštalácie Creators Update aktualizácie aj na nepodporované zariadenia

Microsoft aktualizáciu dva dni dozadu vypustil veľkú aktualizáciu pre mobilné zariadenia – Windows 10 Mobile Creators Update, ktorá zozačiatku bola dostupná len pre členov programu Windows Insider – Release Preview, deň na to aktualizácia bola už dostupná aj pre ostatných používateľov vybraných Windows smartfónov.

Microsoft však príchodom aktualizácie zrušil podporu pre viacero zariadení čo mnohých používateľov doslova pobúrilo, pravdepodobne to jeden z dôvodov prečo sa spoločnosť rozhodla Creators Update sprístupniť aj pre tieto smartfóny, avšak s jedným háčikom – všetko robíte na svoje vlastné riziko.

Na to, aby ste aktualizáciu mohli nainštalovať na nepodporované zariadenia musíte ísť do Nastavení telefónu a zapojiť sa do programu Windows Insider – Fast/Slow okruh. Následne vám smartfón stiahne aktualizáciu 15063. Potom, ako stiahnete daný Build je potrebné sa prehodiť v rámci programu Windows Insider na Release Preview okruh, následne vyhľadajte aktualizáciu. Smartfón by vám mal potom stiahnuť kumulatívnu aktualizáciu prostredníctvom ktorej sa dostanete ku Windows 10 Mobile Creators Update zostaveniu.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close