Spravodajstvo

Microsoft sa spája so Steelcase, s ktorým chce meniť pracoviská na kreatívne priestory

Microsoft začal spolupracovať so Steelcase – špecialistami na interiérový dizajn a pracovné prostredie, aby tak prezentoval svoj komplexný prístup k digitálnej transformácii spoločnosti. Partnerstvo medzi oboma spoločnosťami predpokladá víziu pracovísk budúcnosti, kde je technológia integrovaná a priestory okolo nás sú navrhnuté tak, aby zvýšili našu spoluprácu a produktivitu.

Úplne nová vízia pracoviska

Steelcase použije rad produktov Surface od Microsoftu ako súčasť svojich návrhov a integruje tieto zariadenia do moderných pracovísk. Microsoft však poukazuje na to, že to nie je „len o vytváraní nových stolov, stoličiek, či konferenčných miestností“, ale ide skôr o úplne novú víziu pracoviska, ktoré je navrhnuté v súlade s potrebami pracujúceho v určitých časoch.

https://youtu.be/EnZnj3bSOSI

Napríklad sú tu špeciálne priestory navrhnuté pre chvíle, kedy potrebuje byť človek sám a sústrediť sa na jedinú úlohu. Iné dizajny chcú poskytnúť otvorený priestor a veľké Surface obrazovky s cieľom dať skupinu dohromady a podporiť kreativitu.

V rámci spolupráce použije Steelcase zariadenia Surface vo svojich expozíciách po celom svete, a zároveň sa toto leto stane predajcom pre Surface Hub vo Veľkej Británii a Nemecku. Ostatné trhy sa dostanú na zoznamu v druhej polovici roka.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close