NovinkyTECHWindows 10

Microsoft oznámil nový Insider Program – Office Insider Fast

Microsoft ešte v novembri minulého roka oznámil Office Insider Program. Odvtedy sa do ňho zapojilo viac ako miliónov používateľov, ktorí testovali beta buildy Office skrz všetky platformy a celkovo zaslali viac ako 100.000 dotazov ako spätnú väzbu čo Microsoftu určite pomohlo pri dolaďovaní oficiálnej verzie tohto kancelárskeho balíčka.

Microsoft oznámil Office Insider Fast Program

S programom Office Insider však Microsoft nekončí, oznámil totiž nový okruh tak zvaný Office Insider Fast pre desktopovú verziu Windowsu ako aj mobilnú  a nechýba dostupnosť programu ani pre zariadenia od spoločnosti Apple – pre Mac(i). Čo sa týka Android zariadení tak pre ne momentálne program nie je dostupný, čo by sa však malo už čoskoro zmeniť. Jedná sa o veľmi podobný program ako je tomu napríklad pri Windows 10 zariadeniach – kde pre Fast Ring sú dostupné buildu už výrazne skôr, hoci nemusia byť stabilné. A na druhej strane stojí Slow Ring, kde používatelia majú prístup k stabilnejším aktualizáciám.

Čo je to Insider Program?

Ak vás zaujíma viac o programe Windows Insider – čo to je a ako sa stať členom tak si nezabudnite prečítať článok, ktorý sme pre vás pripravili len nedávno.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close