fbpx
SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Microsoft oznámil niekoľko noviniek a vylepšení pre Skype for Business

Tak ako to už každoročne býva, tak aj tento rok Microsoft na konferencii Enterprise Connect včera predstavil niekoľko nových vylepšení a funkcií pre Skype for Business v Office 365.

Konkrétne medzi najzaujímavejšie novinky patria tieto funkcie – „Auto Attendant“ a „Cal Queues“. V preklade tieto dve nové funkcionality prinášajú možnosť automatizácie odpovedí na prichádzajúce hovory prostredníctvom číselnej klávesnice a rozpoznávaním reči, zatiaľ čo Queues umožňuje presmerovanie prichádzajúcich hovorov na ďalšie dostupné živé linky v  poradí ako boli prijaté.

Samozrejme, to nie sú všetky novinky, ktoré spoločnosť predstavila na tomto evente. Prináša aj viacero funkcionalít na strane IT administrátorov. Jedným z nových nástrojov je „Online Call Analytics dashboard“, inými slovami nástroj na analýzu a monitorovanie hovorov, ktoré prebieha v reálnom čase. Spoločnosť sa ďalej sústredila aj na bezpečnostné opatrenie a to prostredníctvom pridania viacerých bezpečnostných prvkom, napríklad viacfaktorovú autentifikáciu pre PowerShell, overovanie na základe certifikátov, nastavenia vlastných politík a podobne.

Zdroj: Microsoft

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close