SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile​​Xbox

Microsoft oznámil koniec podpory pre Project Spark, tu je dôvod!

Microsoft oznámil koniec podpory pre Project Spark, čo je nástroj na vývoj hier pre Xbox One a PC platformu.  Znamená to, že od už nie je dostupný tento nástroj k stiahnutiu cez Windows Store alebo Xbox Marketplace. Užívatelia s existujúcim účtom taktiež stratia prístup k online službám od 12 augusta, inými slovami už nebude možné stiahnuť alebo nahrať vygenerovaný kód.

Jeden z členom Microsoft tímu na margo tohto kroku povedal:

Bolo to pre náš tím extrémne ťažké rozhodnutie, ktoré sa nerobilo ľahko. Keď „Project Spark“ prešiel transformáciou od aktívneho vývoja, mnohí naši členovia nášho tímu boli presunutý na iné projekty v rámci Microsoft Studios, čo znamenalo, že nebolo možné aby sme držali krok s projektom Spark a udržiavali ho aktualizovaný bez bugov, tak na základe tohto sme urobili toto ťažké rozhodnutie.

25 najlepších hier vytvorených pomocou nástroju Project Spark

Zdroj: Microsoft

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close