SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Microsoft otvára registráciu na svoj virtuálny summit SharePoint. Zúčastniť sa ho môžete aj vy!

Microsoft oznámil, že SharePoint Virtual Summit sa bude konať online 16. mája 2017. Táto akcia je zadarmo a bude zameraná na to, „ako vytvoriť pripojené pracovisko v Office 365 s OneDrive a SharePoint a integrovať ho s Yammer, Microsoft Teams, Windows PowerApps a Microsoft Flow“.

Predstavia sa aj viceprezidenti

Spoločnosť vydala nasledujúci harmonogram akcie, kde sa predstavia aj korporátni viceprezidenti Microsoftu Jeff Teper, James Phillips a Chuck Friedman. Teper najprv v príhovore predstaví najnovšie inovácie produktu a plány, zatiaľ čo Phillips a Friedman sa k nemu neskôr pripoja a budú diskutovať o súhre medzi Office 365, Windowsom a Azure.

Program (časy sú v Pacific Daylight Time):

10:00 – Otvorenie
10:15 – Hlavný príhovor summitu
11:00 – Zákaznícka výstava a technické zasadnutia
12:00 – Otázky a odpovede s manažérmi spoločnosti Microsoft

Zdroj: info.microsoft.com

Minulý rok Microsoft zdieľal svoj strategický plán pre SharePoint na virtuálnej udalosti o budúcnosti SharePoint, ktorú si pozrelo viac ako 50 000 ľudí. Vtedy spoločnosť oznámila plány na „jednoduché a výkonné zdieľanie súborov na akomkoľvek zariadení“. O mesiac neskôr spoločnosť oznámila spustenie mobilných aplikácií SharePoint pre iOS, Android a Windows 10.

Na SharePoint Virtual Summit sa môžete zaregistrovať už teraz. Microsoft tiež potvrdil, že všetky vyššie uvedené relácie budú neskôr dostupné na požiadanie, ak ich nemôžete sledovať v priamom prenose.

Zdroj: info.microsoft.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky