SpravodajstvoWindows

Microsoft Office 365 čoskoro v plnej verzii nájdeme vo Windows obchode

Čoskoro by sme mohli nájsť kompletný kancelársky balíček Office 365 vo Windows obchode, a to vďaka nástroju Desktop App Converter, prostredníctvom ktorého je možné konvertovať aj bežné Win32 aplikácie na formát potrebný pre Windows obchod.

Transformácia kancelárskeho balíčku na podporovaný formát vo Windows obchode bude mať viacero výhod ako pre samotný Microsoft tak aj pre používateľov. Napríklad bude možné automaticky aktualizovať aplikácie, pracovať so Živými dlaždicami, upozorneniami a podobne.

Microsoft tento krok pravdepodobne implementuje spolu s Windows 10 Creators Update aktualizáciou ako aj oficiálnym predstavením Windows 10 Coud, kde bude možné oficiálnou cestou inštalovať len aplikácie a hry z Windows obchodu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky