SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Netešte sa predčasne – Microsoft zatiaľ oficiálne nepotvrdil Pokémon GO pre Windows Phone

V poslednej dobe mnohé spravodajské servery ohlasujú, že mnohí zástupcovia spoločnosti Microsoft potvrdili chystaný Pokémon GO na Windows Phone. Jedným z nich je aj facebooková stránka Microsoft Portugal ako aj vyhlásenie technického zástupcu.

Kvalita pred kvantitou

Hovorca Microsoftu uviedol, že cieľom firmy je, aby sa zákazníci tešili z kvality, a nie kvantity aplikácií na Windows 10. Zástupca tiež výlučne poprel potvrdenie, že populárna hra prichádza na Windows Phone:

Nezdieľame žiadne informácie o budúcich vydaniach. Pozorujeme však dynamiku rozvoja našich partnerov pre vývoj aplikácií a zaznamenali sme tiež nové UWP aplikácie od top značiek vrátane Hulu, Netflix, Starbucks, Instagram, Twitter FXNow a mnoho ďalších – naša trajektória sa nespomaľuje. Nakoniec, chceme, aby sa naši zákazníci mohli tešiť z kvality svojich aplikácií pre Windows 10, nie ich množstva.

Dočkáme sa pokémonov na Windows Phone?

Aj keď je na prvý pohľad zrejmé, že aj v prípade, že spoločnosť pracuje s Niantic na zavedení Pokémon GO na Windows Phone, rozhodne zatiaľ nechce rozrušiť svojich zákazníkov. Možný je aj horší scenár, a to taký, že spoločnosť nepracuje na zavedení Pokémon GO pre Windows Phone vôbec, napriek predchádzajúcim vyhláseniam jej zástupcov na sociálnych sieťach.

Avšak vyhlásenie spoločnosti Microsoft o „kvalite pred kvantitou“ môže znamenať aj to, že spoločnosť plánuje zavedenie aplikácie na Windows Phone až potom, čo tá dosiahne plnú verziu – Pokémon GO je stále na verzii 0.29, a v budúcnosti chystá mohé vylepšenia.

Zdroj: Ne2owin

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close