ANDROIDSpravodajstvoWindows

Microsoft nahral do obchodu aplikáciu „Váš telefón“, ktorá prepojí smartfón s PC

Microsoft v rámci svojho obchodu začiatkom mesiaca nahral novú aplikáciu Your Phone, teda Váš telefón, ktorá dostala  v týchto dňoch aktualizáciu prinášajúcu podporu aj pre ne-insiderov (Windows 10). Aplikácia slúži na hlbšie prepojenie smartfónu s Windows 10 počítačom. Napríklad prostredníctvom aplikácie je možné do počítača dostať posledné fotografie, prenášať súbory, dokumenty (napr. Office dokumenty) či dokonca v niektorých prípadoch aj editovať súbory.

Nato, aby ste mohli túto aplikáciu využívať tak potrebujete mať nainštalovaný Windows 10 s aktualizáciou Redstone 4 a v smartfóne mať Android vo verzii aspoň 7.0 alebo vyšší. Potom čo nainštalujete aplikáciu z obchodu tak postupujte podľa pokynov.

Microsft prepojenie smartfonu s PC
Zdroj: vlastný

Následne vám príde na váš telefón správa s odkazom, ktorý vás presmeruje do obchodu Google Play na Microsoft Launcher, v rámci ktorého sa musíte stať testerom. Potom budete môcť využívať funkcie aplikácie.

Microsft prepojenie smartfonu s PC_2
Zdroj: vlastný
Your Phone
Your Phone
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Zdroj: Twitter, vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close