SpravodajstvoWindows

Microsoft možno nebude prvým výrobcom, ktorý prinesie Windows 10 na ARM procesore

Poslednú dobu vám prinášame viacero správ týkajúcich sa uvedenie Windowsu 10 na ARM procesory, pričom mnohí fanúšikovia očakávali, že Microsoft bude prvou spoločnosťou, ktorá implementuje tieto procesory s Windows 10  do svojich zariadení.

Podľa najnovších správ však tomu tak nemusí byť. Totiž internetový portál MSPowerUser.com prišiel s reportom hovoriacim o tom, že spoločnosť Lenovo sa možno chystá vstup na trh s novým, zatiaľ nešpecifikovaným zariadením poháňaným operačným systémom Windows 10 Cloud s ARM procesorom.

Tieto informácie pritom nemusia byť založené len na „internetových klebetách“, totiž spoločnosť už dnes ponúka zariadenie poháňané ARM procesorom – Lenovo Flex 11 s cenovkou okolo 280 dolárov.

Lenovo údajne od vstupu na trh s novým zariadením poháňaným s ARM procesorom očakáva menšie náklady, čo by sa malo odzrkadliť na nižšej cene čím by chceli osloviť nových zákazníkov.

V každom prípade, či sú informácie pravdivé alebo nie, tak to sa dozvieme už v blízkej budúcnosti.

Zdroj: MSPowerUser.com, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
ARM ARM procesory Windows 10 Cloud

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close