Spravodajstvo

VIDEO | Unikol render pripravovanej Lumia 850

Evan Blass, jeden z najznámejších amerických blogerov uverejnil na sociálnej sieti Twitter cez kanál @EvLeaks render pripravovanej Microsoft Lumie 850, nástupcu populárneho zariadenia Lumie 830. Nižšie na obrázkoch a videu môžete vidieť vzhľad tohto zariadenia, na ktorom nechýbajú ani prémiové materiály ako je napríklad dnes stále viac žiadaný kov.

Rozmery zariadenia

Video

Galéria

Pozornému oku určite neuniklo, že na obrázkoch a videu chýba hardvérové tlačidlo spúšte fotoaparátu, čo určite nepoteší mnohých fanúšikov Microsoft zariadení. Mimochodom, 850 podľa obrázku uniknutého vyššie by mala narásť oproti svojmu predchodcovi na úctyhodných 155 mm, čo je takmer veľkosť Lumie 1520.

Ako hodnotíte render 850 pri porovnaní s dnešnou vlakovou loďou, Lumiou 950?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close