ANDROIDNovinky

Microsoft Launcher valcuje Google Play obchod. Dosiahol viac ako 10 miliónov stiahnutí. Používate ho aj vy?

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report týkajúci sa Microsoft Launchera, ktorý dosiahol historický míľnik v podobe milióna stiahnutí. Tam to však neskončilo, aktuálne sa môže pochváliť viac ako 10 miliónmi stiahnutí.

Microsoft Launcher dosiahol 10 miliónov stiahnutí

Hoci spoločnosť doteraz ešte nezverejnila presné čísla počtu inštalácií, tak v obchode Google Play ako môžete vidieť nižšie sa závratným tempom blíži k magickej hranici 50 miliónov stiahnutí. Zaujímavosťou však je, že Microsoft Launcher nijakým špeciálnym spôsobom nepropagoval.

Zdroj: vlastný

V každom prípade ak nie ste spokojný s tým vašim aktuálnym launcherom alebo chceli by ste jednoducho vyskúšať niečo nové tak vám môžeme s čistým svedomím odporučiť práve riešenie od Microsoftu. Ponúka totiž viacero zaujímavých funkcionalít, vrátane hlbšieho prepojenia s PC (napr. synchronizácia smartfónu s PC, funkcia Continue on PC, a ďalšie). Aplikáciu stiahnete z odkazu nižšie.  Mimochodom, vedeli ste, že Microsoft Launcher je jednou z najtrendovejších aplikácií v obchode Google Play?

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close